Artist: Twice | Music Name: Fancy | Genre: Pop | Released: 2021 | Twice - Fancy deepfake Blackpink amp; Red Velvet (Video)

بچه ها موزیک ویدیو نیست بار اول متوجه نشدم فکر کردم ی چیزه سر کاری هستش که ی ادم بیکار کلیپ درست کرده

بار دوم به صورت اتفاقی متوجه تغییر در ویدیو شدم دیدم چهره یکی از اعضای گروه توایس با تصویر سمت چپ متفاوت هستش. این قدرت نرم افزار رو نشون میده قابلیت تغییر چهره فرد مورد نظر رو داره ی وب سایت ایرانی هم در مورد نرم افزار مطلب نوشته بود.

This Deepfake Video of TWICE's

هنرمند: توایس | نام موزیک: فنسی | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2021 | ملیت: کره جنوبی

دانلود ویدیو کره ای گروه (توایس) Twice با نام (فنسی) Fancy

Artist: Twice|Music Name: Fancy|Genre: Pop|Released: 2021|Twice - Fancy deepfake Blackpink amp; Red Velvet (Video)

بچه ها موزیک ویدیو نیست بار اول متوجه نشدم فکر کردم ی چیزه سر کاری هستش که ی ادم بیکار کلیپ درست کرده

بار دوم به صورت اتفاقی متوجه تغییر در ویدیو شدم دیدم چهره یکی از اعضای گروه توایس با تصویر سمت چپ متفاوت هستش. این قدرت نرم افزار رو نشون میده قابلیت تغییر چهره فرد مورد نظر رو داره ی وب سایت ایرانی هم در مورد نرم افزار مطلب نوشته بود.

This Deepfake Video of TWICE's

هنرمند: توایس|نام موزیک: فنسی|سبک: پاپ|تاریخ انتشار: 2021|ملیت: کره جنوبی

لینک دانلود mediafire

دانلود موزیک ویدیو های گروه توایس Twice

دانلود موزیک ویدیو (توایس) Twice با نام (تق تق) Knock Knock

دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (توایس) Twice با نام (آب نبات پاپ) Candy Pop

دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه Twice با نام (خوشحال) Happy

دانلود موزیک ویدیو Twice با نام Cheer up با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (توایس) Twice با نام (کره) Kura Kura

ویدیو ,توایس ,گروه ,twice ,fancy ,افزار ,گروه توایس ,توایس twice ,دانلود ویدیو ,قابلیت تغییر ,میده قابلیت ,گروه توایس twice ,جنوبی دانلود ویدیو ,میده قابلیت تغییر ,اتفاقی متوجه تغییر
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ